Ürünler | Özel Ürünler

RED TREATMENT 063 | REDPaint Yenilikçi Boya Teknolojisi Firması

RED TREATMENT 063

Özel Ürünler

RED-063 havuz ve teras kaçak tamir kimyasalı size bir çok alanda tadilatları en aza indirgeyecek pratik fırsatlar sunuyor ve iyiki de bunu yapıyor!

Tüm ıslak zemin , mermer yüzey veya beton yüzeyde bulunan kaçaklar için kullanılan sorunu öncülükle çözüme ulaştıran bir üründür. Nefes aldığınız bir çok açık alanda kullanabileceğiniz RED-063 havuz ve teras kaçak tamir kimyasalı yüzeyde kalıntı bırakmamakta ve kiristalize olduktan sonra da sıcaktan soğuktan etkilenmemektedir.

Yüzey izolasyon malzemeleri dış etkenlerden kaynaklı zamanla deformasyona uğrayarayabilir ve su kaçağını tekrar açığa çıkabilir . Derz üzerinde de izolasyon sağlayan montess havuz ve teras kaçak tamir kimyasalı uygulamadan sonra ciddi anlamda bir sarsıntı olmadığı takdirde dış etkenlerle de zemin içerisinde karşılaşmayacağından kalıcı çözümler sunar.

Su ile karıştırılan ve zemin tarafından emilen ürünümüz su yardımıyla kaçağı yerinde tespit eder. Suyun taşıdığı RED-063 mevcut çatlaklara yerleşerek kristalize olur. Tıpkı bir dolgu malzeme gibi! Zemini doldurur ve su kaçaklarının önler. Sadece uygulamalarınızı kavurucu sıcaklarda ve dondurucu soğuklarda yapyın yeter.

Şimdi bir teras uygulamasındayız, uygulamada ilk olarak derzlerin durumuna dikkat etmek gerekir. Ayrıca ıslak zeminde yerinden oynayan bir fayans, mermer vs. Var ise önceden tadilatının yapılması önerilir.

Malzemenin rahat hareket edilmesi için zemin önce süpürülerek temizlenir .. Daha sonra uygulama öncesi kılcal çatlakları su ile temasa geçirmek için zemin yıkanır. Giderler kapatılır ve önceden temizlenen terasa derzin sağlamlığına göre belirlediğimiz miktarda montes teras ve havuz kaçak tamir sıvısı dökülür. Şüphe duyduğunuz alanlara öncelik gösterek kaçak olabileceği düşünülen heryere malzeme yedirlir ve ortalama 5 saat beklemeye bırakılır.bu süreçte her saat aralığında malzemenin yine fıraca yardımı ile hareketlenmesi sağlanır.

Sonrasında kalan malzeme % oranında su ile sulandırılıp zemine dökülür ve 12-24 saat arası beklemeye bırakılır. Red-063 görevini yerine getirmiş olacaktır ve işlem sonrası giderler açılarak zemin bol su ile yıkanır yüzede bekleyen malzemeden arındırır. İşte bu kadar. Bu uygulama tüm açık , kapalı alanlarda ve beton yüzeylerde yapılabilir.